Dzień Dziecka to jedno z tych wydarzeń w roku, na które nasze pociechy czekają z niecierpliwością. Dorośli chcieliby dać im coś wyjątkowego, wywołującego uśmiech na twarzy. Jednocześnie prezent może być czymś praktycznym, co przyda się w życiu codziennym lub podczas wakacyjnych wyjazdów. Dlatego już w maju wiele osób zastanawia się co kupić na Dzień Dziecka?

Ciekawe prezenty na Dzień Dziecka

Dostępność zabawek jest obecnie bardzo duża. Sprawia to, że duża część dzieci posiada ich bardzo dużą ilość. W związku z tym dobrym pomysłem na Dzień Dziecka może być kupno praktycznego prezentu. Taki prezent musi mieć oczywiście dziecięcy motyw, żeby dziecko było zadowolone i traktowało go wyjątkowo. Przykładem może tutaj być walizka da dzieci Reisenthel Trolley XS. Dostępna jest ona w kolorze różowym, miętowym i niebieskim. Jej kompaktowy rozmiar (19 litrów) sprawi, że dziecko będzie samodzielnie mogło spakować wszystkie swoje rzeczy jednocześnie nie dźwigając ciężkiej torby. Wysuwana teleskopowa rączka i kółka ułatwią jej przenoszenie.

Do kompletu można również dokupić saszetkę Reisenthel beltbag do przechowywania małych przedmiotów. To doskonały wybór na prezent z okazji Dnia Dziecka jeśli często podróżujemy!

Saszetka dla dzieci Reisenthel beltbag kids cats and dogs rose

Sztućce dla dzieci

Dzieci bardzo lubią posiadać wyjątkowe rzeczy z podobiznami bohaterów bajek. Specjalnie dla najmłodszych zostały stworzone specjalne sztućce dla dzieci z bohaterami bajek takich jak Mały Książę, Kraina Lodu czy Myszka Miki. Za projektem stoi niemiecka firma WMF, produkująca wysokiej klasy akcesoria kuchenne. W ofercie znajdziemy same sztućce, ale również komplety z talerzykami.

Zestaw naczyń i sztućców dla dzieci Frozen

Butelki na wodę dla dzieci

Podczas spacerów w letnie dni bez wątpienia przydadzą się wielorazowe butelki na wodę. Wykonane one są z bezpiecznego plastiku lub ze stali. Produkowane przez firmę Aladdin butelki posiadają kolorowe nadruki ze zwierzątkami co sprawi, że dzieci będą chętnie ich używać. Butelki stalowe posiadają podwójne ścianki, dzięki czemu zachowują temperaturę napoju. Silikonowe uchwyty z kolei ułatwią przenoszenie w bezpieczny sposób.