W niektórych regionach polski imieniny celebruje się bardziej niż urodziny. Jest to swoiste święto dla solenizanta. Organizowane są na te okazje mniejsze lub większe imprezy i spotkania. Najhuczniej obchodzone są imieniny Andrzeja, czyli andrzejki. Ale zbiega to się z początkiem adwentu w kościele katolickim i jest to taki ostatni moment, żeby się wyszaleć. Taka tradycja.

Drobny upominek
Nie chcę się wypowiadać jak imieniny celebrują inni, ale w regionie skąd pochodzę, zazwyczaj są to skromne uroczystości. Obiad, kawa, jakieś ciasto. Potem coś mocniejszego dla chętnych. Prezentem zazwyczaj są kwiaty dla pań lub alkohol dla panów. Nic wyszukanego, klasyczna sztampa. Nie znajdziemy tutaj dobrego rozwiązania na najlepszy prezent, ale możemy postarać się, żeby był on oryginalny.

Na pewno się przydadzą
W momencie, kiedy zdecydujemy się na kupno kwiatów czy alkoholu wiemy, że będzie to miły gest z naszej strony. Ale podążając tym kierunkiem możemy zaskoczyć obdarowywanego czymś innym, a jednak w tym samym klimacie. Do kwiatów możemy dokupić designerski wazon, który na pewno się przyda. Kwiatów będzie sporo a wazonów do trzymania ich niekoniecznie. To samo dotyczy alkoholu, możemy dokupić do niego zestaw kieliszków do wina, czy szklanek do whiskey. Ceny nie są astronomiczne i nie zrujnują nas, a prezent będzie zachowany na dłużej i na pewno przeżyje wspomnianą butelkę. Można nawet znaleźć gotowe zestawy alkohol plus eleganckie szkło do niego. Możliwości jest naprawdę sporo.

Szukasz ciekawego prezentu na imieniny? Sprawdź tutaj: https://www.galerialimonka.pl/prezenty-na-imieniny