Walentynki to szczególne święto dla wszystkich zakochanych. Warto zadbać o najlepszy prezent dla naszej drugiej połówki z tej okazji. W mojej opinii powinniśmy postarać się dużo bardziej niż z prezentem np. na urodziny. W ten wyjątkowy dzień wszyscy zakochani wyznają sobie miłość, a przynajmniej powinni to robić.

Błyskotki

Biżuteria nasuwa się jako pierwsza, kiedy pomyślimy o prezencie na walentynki. Nie ma w tym nic dziwnego i proszę nie zbesztać mnie za to porównanie, ale kobiety są jak sroki, kochają wszystko, co się błyszczy. Komplet kolczyków dla ukochanej na pewno sprawi jej radość. I tutaj mały pro tip dla mężczyzn: kupujmy swoim partnerką w prezencie kolczyki, do których możemy dokupić łańcuszek z zawieszką w tym samym stylu. Pamiętajmy, że po walentynkach zbliża się dzień kobiet, podziękujecie później. Prezentem dla mężczyzny może być elegancki zegarek lub spinki do koszuli. Taki prezent przyda się każdemu facetowi.

Mniej nie znaczy gorzej

Z drugiej strony nie musimy koniecznie wykosztować się na drogą biżuterię. Tutaj przede wszystkim chodzi o gest oraz pamięć i uczucie, jakie wyrażamy poprzez nasz prezent walentynkowy. Drobne upominki mogą być równie dobre, jak błyskotki. Miseczki w kształcie serca, breloczki czy nawet książka w komplecie z tematyczną zakładką z miłosnym motywem sprawią, że taki prezent na pewno wywoła uśmiech na twarzy naszego partnera czy partnerki. Najważniejsze jest jednak, żebyśmy kochali cały rok, a nie tylko w ten jeden dzień w roku.