Kupno prezentu idealnego jest praktycznie niewykonalne. Musielibyśmy doskonale znać drugą i wiedzieć jaki ma gust i czego w danej chwili potrzebuje lub o czym marzy od dawien dawna. Sprawdzić to się może w przypadku długoletnich związków, czy przyjaciół od dzieciństwa. W innych przypadkach może być problem.

Weselny koszmar

Młode pary bardzo często w miejsce prezentów wybierają pieniądze. Na zaproszeniach ślubnych w jest to ujęte w nienachalny i zabawny sposób. W mojej opinii warto zastosować się do tej sugestii. Niesie to korzyść dla nas, zwalnia nas z obowiązku wymyślenia kupna oryginalnego prezentu a cały ten proces może przysporzyć nam niemałego bólu głowy. Dodatkowo będziemy mieli pewność, że młodzi będą usatysfakcjonowani banknotami, które od nas otrzymali. To ile włożyć w kopertę zostawiam bez oceny.

A może jednak prezent

Jeżeli już ktoś koniecznie uprze się na kupno prezentu, to obowiązkowo musi zadbać, aby prezent był trafiony i przydatny dla młodej pary. Jeżeli dobrze pogłówkujemy to rozwiązanie będzie prostsze niż mogłoby nam się wydawać. Młoda para nie chce kwiatów, tylko wino? Kupmy im zatem elegancki stojak na butelki z winem. Proste rozwiązanie i pozostaje mieć nadzieję, że nikt oprócz nas nie wpadł na podobny pomysł. Jak widać nie ma prostego przepisu na prezent idealny, ale jeżeli wystarczająco dobrze się przyłożymy to może nam się udać, chociaż ja wychodzę z założenia, że nie ma co uszczęśliwiać kogoś na siłę. Chcą pieniądze to dajmy pieniądze, widocznie bardziej im się przydadzą niż cokolwiek innego.