W mojej rodzinie i wśród najbliższych przyjaciół urodziny były zawsze dużo ważniejsze niż imieniny. Zwłaszcza te okrągłe jubileusze. No i długo oczekiwana przez wszystkich nastolatków osiemnastka. Zawsze była to okazja na spotkanie w większym gronie, powspominanie starych czasów oraz czas na refleksje. No i idealna okazja na podarowanie komuś oryginalnego prezentu.

Coś z jajem

Pomysłów na najlepszy prezent jest mnóstwo, musimy tylko dobrze pomyśleć i poszukać. Najlepiej w internecie, który jest kopalnią dla wymyślnych, zabawnych i oryginalnych prezentów. Oczywiście prezent musimy dobrać odpowiednio do osoby, która ma go otrzymać. Nie kupimy naszej babci na osiemdziesiąte urodziny tego samego co kupilibyśmy znajomemu na trzydziestkę. Osobiście uważam, że dla znajomych najlepiej kupować prezenty o zabarwieniu humorystycznym takie, na które jak ktoś spojrzy to od razu poprawi mu się humor.

Albo coś przydatnego

Urodziny to również wspaniała okazja na kupno komuś prezentu, o którym wiemy, że na pewno mu się przyda a sam sobie go nie kupi z różnych względów. Zrobimy komuś miłą niespodziankę, a jednocześnie zaspokoimy jego potrzeby. Bez znaczenia czy będzie to mikser, czy coś do ogrodu. Jak ma się przydać i będzie wykorzystane to będzie to najlepszy prezent urodzinowy. Czasami warto zapytać wprost, czy ktoś czegoś aktualnie nie potrzebuje. Nie ma gorszej rzeczy w prezentach niż to, że trafi on na strych i odejdzie w zapomnienie. Nie o to chodzi w sztuce kupowania prezentów, dlatego dobrze zastanówmy się przed wyborem.