Prezent dla przyjaciółki – najlepsze pomysły!

Zbliżają się urodziny Twojej przyjaciółki i nie masz pojęcia co dla niej wybrać? To bardzo wyjątkowa osoba, a więc prezent też powinien taki być. Warto kierować się przy tym jej zainteresowaniami lub czymś, co będzie symbolicznie nawiązywało do Waszej relacji. Wybierając prezent dla przyjaciółki, inspiracje mogą okazać się przydatne.  Wielość ofert może przytłoczyć, więc z pomocą przychodzi poniższe zestawienie kreatywnych pomysłów na prezent.

Lista pomysłów na prezent dla przyjaciółki

Unikalny plakat muzyczny drukowany na szkle

Szkło z personalizowanym nadrukiem to kreatywny i w ostatnim czasie bardzo popularny produkt. Sklepy internetowe oferują nadruki ze zdjęciem, ale przede wszystkim z okładką muzyczną lub tekstem piosenki. Jeśli istnieje piosenka, która kojarzy Ci się z Twoją przyjaciółką lub znasz jej ulubione hity, wybierz jeden z nich i umieść na szkle. Co istotne, niektóre oferowane grafiki zawierają kod, po którego zeskanowaniu zostanie odtworzony właśnie ten utwór w Spotify. Taki prezent dla przyjaciółki na urodziny nie tylko wywoła pozytywne emocje, ale zostanie zapamiętany na długo!

Książka, która sprawi radość

Jeśli Twoja przyjaciółka lubi czytać, wspaniałym prezent będzie wciągająca książka, która wbije w fotel! Do takich pozycji należy thiller „Wszystkie moje kłamstwa”, która opowiada o dwóch kobietach, które łączy tajemnica. Początek historii zaczyna się od urodzin Erin – kobiety sukcesu. Ma wspaniałe i beztroskie życie do momentu, gdy pod jej drzwi trafia list od córki oddanej do adopcji wiele lat temu. Oczywiście, to miała być mroczna tajemnica Erin, która nigdy nie ujrzy światła dziennego. Jak to się skończy? Tego dowie się w Twoja przyjaciółka w dalszej części, która będzie wzbudzała ogrom emocji. Jeśli taki rodzaj literatury to nie jej bajka, może warto pochylić się nad romansem? Klasyki takie jak „Duma i uprzedzenie”, „Wichrowe wzgórza” lub „Miłość w czasach zarazy” to pozycje, które trzeba przeczytać choć raz w swoim życiu. Stanowią one niezwykłe opowieści o miłości, w których można znaleźć dużo czułości, wzruszeń i zaskoczeń. Z pewnością posłużą jako świetny prezent dla przyjaciółki na urodziny.

Kielich do wina, czyli praktyczny i nietuzinkowy prezent

Oryginalnym pomysłem na prezent urodzinowy dla przyjaciółki może być kieliszek do wina z niebanalnym napisem lub grafiką. W asortymencie wielu sklepów z gadżetami znaleźć można kieliszki z humorystycznymi i urzekającymi napisami, takimi jak: „Królowa jest tylko jedna”, „Wypiję jeszcze jeden. I tak jestem spóźniona”, „Wino nie pyta, wino rozumie”.  Picie wina w kieliszku, podarowanym przez najlepszą przyjaciółkę będzie smakowało najlepiej, tym bardziej jeśli wybierzesz taki o rozmiarze XXL. Wykonany z solidnego szkła posłuży na długo i będzie cieszyć nie tylko oko.

Ręcznie zdobione świece – eleganckie i oryginalne upominki

Zestaw świec to bardzo funkcjonalny upominek, który będzie stanowił unikatowy dodatek do wystroju jej mieszkania. Dobrym wyborem prezent urodzinowy dla przyjaciółki są świece własnoręcznie wykonywane z wosku sojowego. To naturalne i ekologiczne produkty, które odprężą i pomogą się zrelaksować. Warto wybrać świece z motywem, który będzie pasował do Twojej przyjaciółki, np. może nawiązywać do określonej kultury, przedstawiać ulubione zwierzę lub kwiaty. Do tego można dołączyć personalizowaną podstawkę, co urozmaici prezent i uczyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Biżuteria, która zachwyci oko i wywoła uśmiech

Niemal każda kobieta uwielbia biżuterię! Ten pomysł na prezent dla przyjaciółki zapewnia szerokie pole do popisu, możesz więc kupić coś w zestawie, bardziej lub mniej personalizowanego. Jednym z najbardziej popularnych, ale też zachwycających motywów biżuterii jest nieskończoność. Taki symbol dodany do naszyjnika lub bransoletki może oddać siłę waszej niezwykłej relacji. Kolejnym ciekawym pomysłem jest wzór z jej imieniem, inicjałem lub grupą krwi. Zawsze możesz też zakupić dwa naszyjniki z pierwszymi literami Waszych imion i się nimi wymienić. Dzięki temu, na przykład w trudnych chwilach będzie mogła spojrzeć na ten symbol i przypomnieć sobie o wsparciu, którym dla niej jesteś. Zawieszki lub motywy biżuterii mogą nawiązywać do pasji i zainteresowań Twojej przyjaciółki.

Gra planszowa, która uatrakcyjni wieczór ze znajomymi

prezent dla najlepszej przyjaciółkiGry towarzyskie to fantastyczny pomysł na prezent dla najlepszej przyjaciółki, zwłaszcza, gdy zbliża się impreza urodzinowa Twojej przyjaciółki. Obecnie jest ogromny wybór gier o różnej tematyce i poziomie trudności. Co powiesz na “Double”, czyli grę, która sprawdza spostrzegawczość i umiejętności koncentracji? To jedna z tych gier karcianych, która ekscytuje przez bardzo długi czas. Zadaniem graczy jest odnalezienie takich samych symboli na dwóch kartach oraz głośne ich nazwanie w jak najszybszym tempie. Kolejną propozycją jest “Ego” – równie atrakcyjna i wciągająca gra, polegająca trafnym odpowiadaniu na pytania dotyczących pozostałych graczy, ich upodobań, czy poglądów. Ostatni pomysł na prezent dla przyjaciółki z tej kategorii to gra towarzyska „Kto da więcej?”, która polega na odpowiadaniu na pytania dotyczące wiedzy o świecie, popkultury, literatury, sztuce i muzyce oraz innych rozmaitościach. Jest nieprzewidywalna i wymaga od graczy zbudowania unikalnej strategii.

Podsumowanie

Na pewno masz taką osobę, która zasługuje na wspaniały prezent dla najlepszej przyjaciółki. Z tego względu warto znać jej upodobania, które sprawią, że upominek okaże się strzałem w dziesiątkę. Wymienione powyżej propozycje to sprawdzone prezenty, wzbudzające wiele pozytywnych emocji – od śmiechu, po wzruszenie. Przy wyborze rzeczy, jaką jest prezent dla przyjaciółki, inspiracje przedstawione w powyższych propozycjach są niesamowicie istotne. Jeśli Twoja przyjaciółka będzie obchodzić osiemnastkę, to warto sprawdzić pomysły na prezent na 18.

Świat prezentów
Logo